Back to Careers page

Data Consultant Junior - Praha

  • Vystudoval/a jsi IT, aniž by ses úzce specializoval/a?
  • Baví tě všechny oblasti a nerad by ses zaměřil/a pouze na jednu?
  • Chtěl/a bys mít všeobecný přehled?

Pozice Data Consultant ti tohle všechno umožní.

Kdo jsme?

Společnost, která se zabývá datovou integrací, tedy propojováním datových systémů. Pokud jsi v této oblasti nováček, vůbec nevadí – po čase do toho pronikneš.

Co bys dělal?

Pomocí našeho ETL softwaru (CloverDX) budeš řešit datové problémy našich zákazníků. Dostaneš se ke všem fázím vývoje SW řešení – analýze, návrhu, tvorbě prototypů, implementaci, testování i nasazení, popřípadě školení.

Co u nás získáš?

Každý projekt je u nás jiný, setkáš se mnoha různými technologiemi. Využiješ u nás angličtinu a můžeš cestovat – i do zahraničí (UK, US). Nebudeme tě nutit nosit oblek a Začátek a konec pracovní doby máš možnost si zvolit sám. Jedeme na pohodu, umožníme ti skloubit pracovní a osobní život.

Jaké znalosti u tebe uvítáme?

  • Přičichnul/a jsi k programování
  • Umíš napsat SQL dotaz
  • Není ti cizí Linux/Unix
  • Máš povědomí o webových technologiích
  • Domluvíš se dobře anglicky

Back to Careers page

Praha

V Praze máme sídlo a v pražské pobočce na Vinohradské je většina managementu, HR oddělení a také Finance. Sídlíme na Vinohradské ulici blízko metra A, zastávky Želivského a jsme obklopeni sítí dobrých restaurací a služeb. Celkem je nás tu skoro 40 v několika kancelářích, takže žádný přeplněný open space. Rádi využíváme naši volnočasovou místnost, kde je možné zahrát si fotbálek nebo třeba na piano.

Co můžete očekávat?

Nabízíme příležitost uplatnit Vaše dosavadní zkušenosti mezinárodně, ale také se hodně naučit a rozvinout své schopnosti. Naše organizační struktura umožňuje každému přímo ovlivnit úspěch firmy a také její směřování. Praktikujeme no-bullshit kulturu, která umožňuje těm, co něco umí, dosáhnout společných úspěchů. U nás ano znamená ANO a ne NE.

O zaměstnavateli

CloverDX je česká softwarová firma působící mezinárodně. Zabýváme se daty, konkrétně oblastí datové integrace, pro kterou vyvíjíme vlastní produkt. Našimi zákazníky jsou velké nadnárodní firmy i nadějné start-upy po celém světě. Je nás více jak 100 kolegů a v současnosti pracujeme v 5 pobočkách: Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu. Za 13+ let existence firmy jsme si vybudovali dobré jméno u zákazníků, ke kterým často přicházíme v situaci, kdy jiní před námi selhali. Takto jsme si získali významné zákazníky jako je HSBC, VISA, DHL, Moody’s, FedEx, IBM, Oracle a více jak 200 dalších, napříč mnoha obory.

Barbora Bořková

Barbora Bořková

HR Generalist