Back to Careers page

Java Developer - Ostrava

Vyvíjíme v Javě nástroj pro datovou integraci, který používají střední a velcí zákazníci po celém světě a hledáme schopné vývojáře, kteří jej budou vyvíjet s námi. Pokud tě zajímá dlouhodobá práce na zajímavém produktu, určitě stojí za to si alespoň popovídat. Celou technologii jsme si vyvinuli od počátku sami a z původní firmičky o 2 lidech jsme se rozrostli na firmu, která má své pobočky v Anglii a Spojených Státech a dodává software například předním světovým finančním institucím nebo logistickým firmám.

 

Většina práce je v technologiích, které souvisejí s Javou, ale každý člen týmu občas musí alespoň trochu zabrousit do CI (Jenkins) nebo build systému (zatím Ant, ale již brzy Gradle). Samozřejmostí je práce s GITem (repository máme na BitBucketu). Pracujeme napříč celým produktem. To znamená, že je určitě dobré rozumět standardní Javě, ale hodí se i Eclipse, SWT, JDBC, Spring, Hibernate, JSF, PrimeFaces. A další související věci jako JUnit, Selenium, RCPTT,  JIRA, Docker, Linux, Gradle, Git, REST, SQL. Nic ze zmíněných technologií není kriticky nutné, ale se všemi se u nás setkáš a čím víc o nich víš předem, tím lépe. V poslední době také čím dál víc hledáme lidi, kteří nám pomohou s front-endem, takže budeme rádi i za zkušenosti s JavaScriptem, HTML, CSS.

 

Práce probíhá s důrazem na spolupráci v rámci týmu. Každý z týmů si postupně uzpůsobuje svoji metodiku, ale dá se říci, že vycházíme z klasického SCRUMu. Každý z vývojářů může ovlivnit nejen co se bude vyvíjet, ale také jakým způsobem se to bude vyvíjet.

 

Pokud tě zajímá práce u nás, pošli o sobě nějaké informace. Nemusí to nutně být CVčko, může to být pár vět o tom, co děláš a proč by bylo fajn, abychom začali spolupracovat. Neděláme bodyshopping, hledáme lidi, se kterými můžeme dlouhodobě pracovat na vylepšení nástroje, kterému se již podařilo prosadit do světa.

Back to Careers page

Ostrava

V Ostravě je naše nejmladší pobočka. Máme tady 6 kolegů a je v ní stále ještě komorní prostředí. Sídlíme v centru Ostravy, je tedy odsud všude blízko. V kancelářích máme pořád dost volných židlí, proto rádi uvítáme další kolegy.

Co můžete očekávat?

Nabízíme příležitost uplatnit Vaše dosavadní zkušenosti mezinárodně, ale také se hodně naučit a rozvinout své schopnosti. Naše organizační struktura umožňuje každému přímo ovlivnit úspěch firmy a také její směřování. Praktikujeme no-bullshit kulturu, která umožňuje těm, co něco umí, dosáhnout společných úspěchů. U nás ano znamená ANO a ne NE.

O zaměstnavateli

CloverDX je česká softwarová firma působící mezinárodně. Zabýváme se daty, konkrétně oblastí datové integrace, pro kterou vyvíjíme vlastní produkt. Našimi zákazníky jsou velké nadnárodní firmy i nadějné start-upy po celém světě. Je nás více jak 100 kolegů a v současnosti pracujeme v 5 pobočkách: Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu. Za 13+ let existence firmy jsme si vybudovali dobré jméno u zákazníků, ke kterým často přicházíme v situaci, kdy jiní před námi selhali. Takto jsme si získali významné zákazníky jako je HSBC, VISA, DHL, Moody’s, FedEx, IBM, Oracle a více jak 200 dalších, napříč mnoha obory.

Barbora Bořková

Barbora Bořková

HR Generalist